5 zones for the perfect relaxation
We want you to enjoy relaxation in romantic, unique, pleasant environment with maximum feeling of relaxation.
 
zona 1
zona 2
zona 3
zona 4
zona 5
Zone
Zone 1 Zone 2 Zone 3 Zone 4 Zone VIP
Type of whirlpool
Perfect hottube Canadian 201x150
Luxury hottube Hotspring 213x213
Luxury hottube Hotspring 213x213
Luxury hottube Hotspring 213x213
Luxury hottube Hotspring 213x213
Sauna
Yes - Finnish sauna
It's not
Yes - Finnish sauna
Yes - Infrared sauna
Yes - Finnish sauna
Ideal number of people
2 persons
2 persons
2-4 people
2 persons
2-6 people
Max. zone capacity
3 persons
4 persons
4 persons
4 persons
6-8 persons
Recommended length
for 1-2 hours
for 2-3 hours
for 2-3 hours
for 2-3 hours
for 2-3 or more hours
Zone size
18 m2
22 m2
27 m2
25 m2
42 m2
Galerie

VÍŘIVKY

Odpočiňte si stylově a komfortně ve vířivce HOTSPRING FLAIR z řady LIMELIGHT. Masážní trysky Vás zbaví napětí a vestavěný systém osvětlení Raio® krásně doplní atmosféru pro Vaši relaxaci. Vířivá vana FLAIR nabízí posezení až pro pět (šest) lidí najednou. Trysky jsou ve vířivkách umístěny tak, aby tlak vody stimuloval hlavní masážní body a odpočinuly si nejen Vaše svaly, ale abyste se zbavili nahromaděného stresového napětí a příjemně zrelaxovali.

Můžete tak trávit své volné chvíle v přítomnosti své rodiny či přátel, příjemně si odpočinout a nechat si promasírovat celé tělo. Ergonomicky tvarované prostory vířivky jsou navrženy tak, aby trysky postupně směřovaly na všechny namáhané partie těla. Dopřejte si masáž od ramen až po chodidla, budete se cítit odpočatě a plni energie.

POZITIVNÍ ÚČINKY HYDROMASÁŽNÍCH VÍŘIVEK

Odborníci se shodují, že účinky hydromasážní vany přispívají výraznou měrou k posílení zdraví, proto se doporučují jak nemocným (vhodné např. při rehabilitaci po úrazech pro své blahodárné účinky na pohybový aparát), tak jako prevence osobám zdravým (např. k uvolnění svalů po sportu a pro své příznivé účinky na psychiku také při únavě, vyčerpání a stresu).

Pobyt v hydromasážní vaně je velmi příjemný, uvolňující, a proto velmi vyhledávaný.

 • Prohřátí a regenerace celého těla, odplavení stresu a snížení napětí ve svalech. Pobyt ve vířivce je skvělá příprava na noční spánek, blahodárné účinky působí na zdraví i duševní stránku
 • Vířivky až pro 5 osob s masážními tryskami Vás zbaví napětí a vestavěný systém osvětlení krásně doplní atmosféru pro Vaši relaxaci.

SAUNA

 • Jedním z příjemných způsobů relaxace je saunování, které posiluje imunitu a kladně účinkuje jako prevence proti alergiím, infekcím horních cest dýchacích, prokrvuje končetiny a má vliv na kardiovaskulární systém
 • Saunování má celou řadu zdravotních výhod. Pro dlouhodobý efekt je dobré saunu navštívit alespoň jednou týdně.
 • Mezi výhody patří například:
  • Snižuje riziko závažného srdečního onemocnění
  • Snižuje hladinu cukru v krvi
  • Regenerace buněk
  • Produkce Beta-endorfinu v těle
  • Kvalitnější spánek

FINSKÁ sauna

Teplota vzduchu finské sauny se pohybuje asi mezi 85°C až 100°C. Vzduch je velice suchý. Poléváním rozžhavených kamenů vzroste vlhkost vzduchu až na 20 %. Při pravidelné návštěvě finské sauny dochází k prokazatelnému zvyšování imunity. Proto se návštěva finské sauny doporučuje jako perfektní prevence proti chřipkovým onemocněním. Saunování zlepšuje činnost vnitřních orgánů (srdce, plic a jater), jelikož odplavuje z těla toxické látky. Je také vhodná i pro léčbu pohybového aparátu, poruch krevního tlaku (hypotonie), chronických katerů, artrózy, kloubních onemocnění, nezánětlivého revmatismu a doporučuje se i při léčbě depresí. Velmi vhodná je jako doplněk při hubnutí a jako prevence proti celulitidě.

INFRA sauna

V tomto typu sauny probíhá saunování na principu emise infračerveného záření pomocí speciálních keramických zářičů. Záření proniká hluboko do svalové tkáně a prohřívá ji. Vyzařované teplo se z osmdesáti až devadesáti procent vstřebá do lidského těla. Do prostoru kabiny se dostane jenom zbytek tepla, což umožňuje dýchání vzduchu v kabině o teplotě 65 °C. Infrasauny prohřívají tělo a prokrvují organismus. Saunování posiluje imunitní systém, uvolňuje dýchací cesty, vylepšuje nespavost, akné, ekzém, bolesti v krku a onemocnění uší.