Reception +420 777 711 322

Open daily 9:00 AM to 1:00 AM

English

Příležitost pro investory s výnosem až 18% p.a. v úrocích a bonusech


Více informací o možnosti zápůjčky
(min. 20 000 Kč)S průběžným placením úroků a úhradou jistiny na konci

Anuitní splátka jistiny i úroků


Připravujeme otevření další provozovny luxusního privátního wellness v Praze 4 o velikosti 700 m2, kde bude 9 privátních zón.

Vybouráváme i bowlingové dráhy a rozšířil se počet zón ze 7mi na 9 zon, plánované otevření bude v 11/2024.

Nabízíme možnost pro investory individuální prohlídky aktuálního stavu stavby v Praze 4.

V případě zájmu o individuální prohlídku si prosím domluvte schůzku na e-mailu:
investice@wellness-relax.cz
nebo na telefonním čísle 777 711 325.

Pro realizaci tohoto projektu nabízíme možnost stát se investorem (zapůjčitelem) a mít velmi zajímavý výnos v Úrocích a díky bonusům v Kreditu na slevy získat navíc u nás návštěvy nebo poukazy zdarma - dle výše investice/zápůjčky získat:

- Úroky finančně až 13% p.a. ročně 
- Kredit na slevy navíc až 5% p.a. ročně na naše služby a poukazy 


Po úspěšném 5,5 ročním provozu, ve kterém jsme se věnovali hlavně maximální hygieně v přípravě zón, odladění celkově recepce, úklidů, provozu a technologií, diskrétnosti a všeho, kdy máme v recenzích a referencích "Doporučuje nás 98 %" spokojených klientů a Hodnocení známky 4,8 až 4,9 z 5ti hvězd z celkového součtu tisíce recenzí na různých webech. Za Vaši důvěru a spokojenost jsme velmi vděčni a budeme se snažit i nadále. Rozhodli jsme se pro rozvoj a otevření dalších provozoven v následujících letech.

V současné době budujeme druhý provoz v Praze 4 Podolí, ulice Pod Klaudiánkou 4b, o velikosti 700 m2 v krásné novostavbě ve 2 podzemních podlažích.
V tomto prostoru na Praze 4 byl fitness, squash, bowling a jedna privátní wellness zóna.

Velká výhoda tohoto provozu bude v úspoře elektrických energií, kde díky odpadnímu teplu z velkých vzduchotechnik dvou velkých budov pro ohřev vody, také tepelnému čerpadlu a dalším technologiím využívající i odpadní teplo/chlad, dokážeme zásadně snížit náklady na elektřinu.

Budujeme zde celkem 9 privátních zón s velkými ještě luxusnějšími vířivkami, finskými saunami, infra saunami, parní saunou a vším, na co jste u nás zvyklí s vylepšenými detaily a zařízeními díky větším rozměrům zón:
- 2 privátní zóny velikosti jako je na Praze 9 zóna č.3 a č.4
- 6 privátní zón jako je na Praze 9 zóna VIP a větší
- 1 privátní zóna bude mít velikost až 150 m2 pro 2-20 osob – bonusem této největší zóny, bude možné využití pro soukromé párty a oslavy až pro 20 osob. Tato zóna bude disponovat vlastním barem s posezením pro 20 osob a zvlášť zónou s vířivkou s přelivem, saunami různých typů, ochlazovacím bazénkem a dalšími prvky pro kvalitněji strávený čas při Vašich oslavách a párty.

Ve všech 9ti privátních zónách bude možný i NONSTOP provoz. 

Pro investici na Praze 4 potřebujeme objem finančních prostředků v celkové výši 12.500.000 Kč.
Aktuálně hledáme investory už jen do výše 5.500.000,- Kč.

Pro novou provozovnu vybíráme pouze příjemné a zajímavé prostory, tak jako máme stávající provoz a kde budeme mít garantovaný nájem vždy na minimálně 10-15 let kvůli investici do stavebních úprav a technologií s další opcí nájmu vždy o +5 let. 

Prostor v Praze 4 je sjednán na skvělých 15 let s obcí vždy o +5 let a s možností dalšího prodloužení.


Výnos pro investory (zapůjčitele) je Úrok p.a. ročně + Kredit na slevy p.a. ročně podle výše částky investice (zápůjčky):


Výše zápůjčky:Úroky (% p.a.):Kredit na slevy (% p.a.):Celkem Úroky a Kredity na slevy (% p.a.):
od 20.000,- Kč do 49.999,- Kč11% p.a.

3% p.a.

14% p.a.
od 50.000,- Kč do 99.999,- Kč

11,5% p.a.

3,5% p.a.15% p.a.
od 100.000,- Kč do 199.999,- Kč

12% p.a.

4% p.a.16% p.a.
od 200.000,- Kč do 299.999,- Kč12,5% p.a.

4,5% p.a.

17% p.a.
nad 300.000,- Kč13% p.a.

5% p.a.

18% p.a.


Popis Investice / Zápůjčky:

Všechny Uzavřené smlouvy a potvrzené úhradou Smlouvy budou mít po celou dobu zápůjčky pevně stanovené % p.a. ročně na Úrocích i Kreditech na slevy, které budou aktuální v momentu Uzavření smlouvy. Uzavřená smlouva získá své ID číslo Smlouvy. 

Pro úhradu Zápůjčky budete mít 7 dnů ode dne Uzavření Smlouvy s náhradní délkou dalších 7mi dnů, 15. den bude Uzavřená smlouva stornována automaticky a zruší se její platnost.

Nedokončíte-li Koncept (Návrh Smlouvy a Splátkového kalendáře) do stavu Uzavřené smlouvy, mohou se Vám při opětovném otevření Konceptu přenačíst aktuální % p.a. ročně na Úrocích a % p.a. ročně na Kreditech na slevy dle jejich aktuální výše podle aktuální tabulky % p.a. ročně uvedené výše.

Nabídka výše uvedených % p.a. Úroku a Kreditů na slevy je platná u sjednaných a uzavřených smluv. Úroková sazba bude postupně snižována, ale nikdy ne u již Sjednaných a Uzavřených smluv, jak je popsáno výše.

Minimální výše Zápůjčky je 20.000,- Kč.
Délka zápůjček obou typů je možná v délce 24, 36 nebo 48 měsíců.
Výše % p.a. ročně se mění dle výše poskytnuté částky Zápůjčky.

Typ "S průběžným placením úroků a úhradou jistiny na konci" - chcete-li zapůjčit finance, kdy Vám každý měsíc zašleme úrok a na konci platnosti smlouvy uhradíme Jistinu.

Typ "Anuitní splátka jistiny i úroků" - chcete-li zapůjčit finance a mít průběžně splátky jistiny a úroků průběžně anuitně, můžete nám nastavit 6 nebo 12 měsíců na odloženou naši první splátku, a poté se Vám 6tý nebo 12tý měsíc uhradí Úroky a dále anuitním typem splácení se do zbývajících měsíců  délky smlouvy rozloží do splátek úmor jistiny a úrok. Máte tedy splátky průběžně každý měsíc a na konci platnosti smlouvy je již vše uhrazeno, Jistina i Úroky.

Kredity na slevy získáváte každý měsíc v obou typech splácení. Jejich uplatnění bude možné do výše jednotlivé položkové ceny na pronájmy, na občerstvení nebo i na dárkové poukazy (na celou částku kupní ceny za položku s platbou pouze 1,- Kč)

Detailní definice pojmů a položek uváděných na této a dalších stránkách investic je popsán v dalších krocích v Náhledu Smlouvy a Splátkového kalendáře nebo ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Výše si můžete sami vytvořit celou Investici / Zápůjčku.

Máte-li zájem o další informace jak na celý proces zápůjčky, kontaktujte prosím mail investice@wellness-relax.cz nebo telefonní číslo 777 711 325

Věříme, že naše nabídka bude pro Vás zajímavá a těšíme se na případnou spolupráci.
Děkujeme.
WELLNESS-RELAX.cz